Sdílenosti

30. května 2015 v 20:17 | Alcinë |  ..do úvah..
Původně byl úvod k tomuto článku ve stylu šílené kritiky vůči cyber společnosti, ale během psaní a následně uzavření svých názorů jsem zjistila, že kritizuju něco, co tady na blogu dělám hrozně ráda.
Buďme jací jsme a nechme ostatní dýchat v jejich rytmu.
Jestliže někdo sdílí slova žalu, dělá to nejspíš proto, že mu to ulevuje a je tím tak spokojenější...a dát prostor úlevě ze starostí či čehokoliv protikladného je přeci strašně fajn.
Lidský úsměv je sám o sobě inspirací.

Přesto část textu ponechám. Přijde mi to dost zajímavé. To jak se věci otočily:))

...

Normálně mám počítač otevřený téměř neustále. Kvůli filmům, muzice, facebooku, zpravodajství, blogu,...blablah a někdy si za to už fakt nadávám. Zbytečná ztráta času.
A přestože jsem téměř neustále online, nepatřím mezi instagramové šílence nebo sdíleče pocitů.
Já totiž přece sdílím dementní úvahy na blogu!

Nějak jsem se pozastavila nad tím, co všechno sdělujeme světu. Copak už si neumíme nechat nic pro sebe? Každou pěknou fotku nasdílíme a otagujeme co nejvíce slovy, aby ji vidělo kvantum člověčin a nejlíp k tomu ještě nahodíme citát, kterej sme hledali půl hodiny aby to vypadalo jakože nás to fakt bere a citát nás celoživotně oslovil. Muzika visí snad všude. Vyjadřuje emoce a zážitky. O těch naprostých zbytečnostech, statusech s LIKEma, psát ani nebudu.
Takže jsme vlastně ve fázi, kdy si valná většina populace na první schůzce nemá o čem povídat, protože klik na zeď to řekne za nás. Achjo.

Co si o tom myslíte vy? Vážně je to taková zábava na sebe a své přátele prásknout téměř vše, u čeho byl fotoaparát nebo člověk, který následně sbírá palce nahoru?
A jací jste? Dovedete si představit, že místo počítačové zdi budete mít jednu takovou doma nad postelí a co vám přijde zajímavé, nostalgické a něco to o vás vypovídá bude čistě pro ty přátelé, kteří jsou na úrovni 'chození na kafčo' ?

Já takovou mini mám a v poslední řadě tohoto článku neudělám nic jiného, než že ji s vámi budu sdílet! xD


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 30. května 2015 v 22:38 | Reagovat

Všechno počítačové na nic, lepší je prožít jedinou noc na riviéře bez halíře v kapse a nechat na sebe dopadat eura kolemjdoucích! :D

2 Adriana Adriana | Web | 3. června 2015 v 16:47 | Reagovat

Líbí se mi Tvůj nápad se zdí:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama